Vernisáž

VERNISÁŽ VÝSTAVY “MÁCHA-ANDERSEN-EXUPÉRY” V LIBERCI, 9.9.2021

V této chvíli, po vernisáži, se cítím naprosto vyčerpaný, ale nadmíru šťastný. Pořád dokola si říkám, co jsme to tady v Liberci vlastně udělali??
Liberec

Liberec, poprvé společně

Liberec - mezinárodně oceněné fotografické projekty o Máchovi, Andersenovi a Exupérym poprvé společně, 6.9.-8.10.2021, Krajská vědecká knihovna
Monografie
,

Czech Photo Centre – křest Monografie

Můj sen se stal skutečností a Monografie vstoupila 30.8. v 18:00 hodin na prestižní pódium Czech Photo Centre v Praze a je vám plně k dispozici!
Vernisáž

Vernisáž výstavy GENESIS v Šumperku, 15.7.2021

Vernisáž výstavy Genesis v Pavilónu fotografie v Šumperku je premiérou vybraných tisků z cyklů "Po stopách Césara Manrique" a "Bájné středohoří".
ICM a Fotografický projekt
, , ,

ICM a Fotografický projekt podruhé v Českém středohoří

"ICM" a "Fotografický projekt" podruhé v Českém středohoří. Tentokrá už i se sluníčkem a čtyřmi skvělými projekty.
César Manrique
, ,

Po stopách Césara Manrique, část 2.

César Manrique je pro rozvoj Lanzarote v posledním půlstoletí zásadní osobností, díky níž je ostrov příkladem udržitelné péče o přírodní bohatství.
Lanzarote | César Manrique
, ,

Po stopách Césara Manrique, část 1.

Cílem foto cesty bylo nafotit Lanzarote tak, jak jej ve své tvorbě zachytil rodák z ostrova a významný představitel art informel, César Manrique.
Mirka Bedrichova

Vladimír představuje Mirku Bedřichovou v sedmi obrazech

Mirka Bedřichová - poprvé jsme se potkali na workshopu ICM & ME na Jizerce v roce 2018. Přijela s manželem a zprvu působila velmi nenápadně.
České středohoří | Krajiny mysli | Czech Uplands
, ,

České středohoří, část čtvrtá

Fnále celého projektu České středohoří - představení obrazů, které vznikly na téma jeho vizualizace. Pokus o spojení krajiny a bájesloví.
TK Actions | plugin | Kurzy
,

TK Actions – elegantní, přesné, intuitivní

TK Actions - jedinečný nástroj pro elegantní, přesnou a intuitivní editaci vašich fotografií v prostředí Adobe Photoshop.
České středohoří | Krajiny mysli
, , , ,

České středohoří, část třetí

České středohoří a kurzy "ICM" a "Fotografický projekt" Jak už to tak bývá, člověk plánuje a ten nad námi se směje. Focení při východu slunce?
České středohoří | Krajiny mysli
, ,

České středohoří, část druhá

České středohoří, taktická porada o jeho pokoření za použití kamery, dronu, mobilu, auta, nohou, domácích zvědů … vzniká expediční mapa!