Zdravím všechny fotofandy 🙂
Je to teprve pár měsíců nazpět, kdy jsem začala fotit a velice mě zaujal svět pohledem skrz hledáček, který je jiný než běžný pohled okem. Mám ráda, když moje fotografie vypráví svůj příběh detaily a barvami. Zatím nejsem tak zkušená v technice, ale fotím srdcem a chci ukázat, že svět není jen černobílý ale plný barviček 🙂 A to mě na tom baví nejvíc!
Petra Kyselová
x

Vladimír představuje Petru Kyselovou v sedmi obrazech

MG 2746 copyJak napsat medailonek o někom, koho znám celý život, aby to nevyznělo hloupě? Péťa je moje dcera. Vysypal jsem ji (a do krve sedřel) z kočárku, vozil po basketových zápasech a ztrácel nervy při nejrůznějších situacích, tak jak to rodiče obyčejně dělají. Tolik k tomu „okolo“. Abyste lépe pochopili Pétin životní, ale i fotografický styl, stačí říct, že je to typická ryba – všechno co je fajn je absolutně skvělé a všechno co není fajn je absolutní a nezvratný průšvih. Péťa je chodící emoce, proto jí nečiní problém býti zaujatou pozorovatelkou a vnímatelkou všeho, co se děje kolem ní. Co na srdci to na jazyku, mnohdy mnohem dřív na jazyku. Není proto žádný div, že tu svoji pusu nezastaví ani při focení a příběhy a s nimi spojené emoce chce vyprávět i kamerou.
x
Převahu jejích fotografií tvoří zatím fotky z cest, protože to je její pracovní obor. Co k tomu přibude dále uvidíme, ale nadšení jí rozhodně nechybí. A já bych dodal, že jí určitě nechybí cit pro barevnost ani určitá výrazová nevázanost, což je dobrý vklad do začátku její fotografické dráhy. 
x
V Liberci, 25.4.2018
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *